Sporteredmények

SASOK Sport Egyesület - Mightyfist IX. Eagles Cup ITF Taekwon-do verseny

A SASOK Sport Egyesület 2022. szeptember 17-18. között rendezte meg hagyományosan a Mightyfist IX. Eagles Cup ITF taekwon-do versenyét Monoron a Városi Sportcsarnokban.
A Kőbányai Önkormányzat pályázati támogatás útján járult hozzá a verseny megrendezéséhez.

A nemzetközi versenyen 8 ország, 34 klub közel 300 versenyzője mérte össze tudását. A Sasok SE utánpótlás, felnőtt és senior versenyzői remek eredményeket értek el, így a klubok eredményességi sorrendjében az előkelő 2. helyen végzett a sportegyesület 16 arany-, 7 ezüst- és 14 bronzérem megszerzésével. 

 

Magyar hallássérült senior futsalválogatott

A magyar hallássérült senior futsalválogatott aranyérmes lett az idén előszőr 2022. augusztus 15-20. között Varsóban megrendezett 40 évnél idősebbeknek kiírt futsal-világbajnokságon. A Kőbányai Önkormányzat a futsalválogatott játékosának, csapatvezetőjének, Pányi Norbert kőbányai lakosnak támogatást nyújtott, ezáltal hozzájárult a válogatott sikeres szerepléséhez.

 Pányi Norbert

SASOK Sportegyesület - ITF Taekwon-do Európa-bajnokság

A Kőbányai Önkormányzat támogatásának is köszönhetően Molisz Zoltán Balázs a SASOK Sportegyesület versenyzője a 2022. április 28. és a 2022. május 1. között a horvátországi Porecben megrendezett ITF Taekwon-do Európa-bajnokságon egyéni ifjúsági küzdelem -68 kg-ban ezüstérmet, a csapatszámokban, erőtörésben és speciáltechnikai törésben két bronzérmet szerzett.

Sportegyesületek aktuális rendezvényei, programjai

Magyar Taekwon-do Bajnokság

2022. március 5-én és 6-án a Makó városában megrendezett 2022. évi Magyar Taekwon-do Bajnokságon a SASOK Sportegyesület 16 sportolója 4 korosztályban 24 érmes helyezést ért el:

Arany: 12 érem, Ezüst: 9 érem, Bronz: 3 érem

Sportoló                              Eredmények

Szalay Benedek                forma arany, küzdelem arany,

Molisz Zoltán                    forma arany, küzdelem arany,

Markó Bettina                   forma arany, küzdelem bronz,

Fülep Levente                   forma arany, küzdelem ezüst,

Fülep Richard                   forma arany, trad. ezüst,

Gyöngyösi Hanna             küzdelem bronz,

Gyovai Rafa Tamás          forma ezüst, küzdelem bronz, trad. ezüst,

Marton Balázs                  küzdelem ezüst,

Ipacs Róbert                     forma ezüst,

Han Ngoc Naraa              forma ezüst,

Babud Sándor                  forma arany,

Petrényi György               küzdelem arany,

Gáspár Kasza Judit          forma arany, küzdelem arany,

Gáspár Kasza Mara         forma ezüst,

Ihász Zsolt                        forma ezüst, küzdelem arany.

 

Hajrá Sasok, Hajrá Kőbánya!